[19.02.2017] Dobieszczyn - Otwarte Zawody Strzeleckie Karabinowe CzP / CZ + TRAP.

Pierwsze w tym roku kalendarzowym zawody były dość trudne dla wszystkich obecnych. Strzelnica pokryta była taflą lodu, który pod wpływem dodatniej temperatury zamieniał się w ogromne kałuże. Pomimo tego udało się bezpiecznie postrzelać w konkurencjach karabinowych oraz w Trapie. Tradycyjnie - pieczone nad ogniskiem kiełbaski smakowały wybornie! Wielkie podziękowania znów należą się stałej grupce naszych kolegów, którzy dzień wcześniej przygotowali oś strzelecką do zawodów i drewno na ognisko.

Jak na trudne warunki pogodowe frekwencja dopisała, co nas cieszy. Zawodnicy jak zwykle powalczyli o statuetki i nagrody za pierwsze miejsca. Tym razem były to pokaźne kuferki z mocowanymi stojakami na broń. Można w nich pomieścić wszystko, co jest potrzebne do zawodów i do czyszczenia broni. Drugie miejsca nagradzane były puszkami dobrego oleju do czyszczenia broni - jak zawsze sponsorowane przez Pana Jana Milewskiego.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a kolegom zaangażowanym w obsługę zawodów dziękujemy za ich pracę i wspólną dobrą zabawę!

Dokumenty zawodów:

2017.02.19Dobieszczyn-Regulamin.pdf (246,3 KB)

2017.02.19Dobieszczyn_Komunikat.pdf (429,7 KB)

Zdjęcia z zawodów - kliknij po więcej